pokaz

XIV Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy
Teatr Ognia Los Fuegos
Pokaz lightshow
Zaczynali od pokazów tańca z ogniem na krakowskim rynku, gdzie uczyli się tworzyć przykuwające wzrok przechodniów przestawienia, teraz jako już znani i uznani wystąpią na Tyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Teatr Ognia Los Fuegos powstał w 2005 roku w Krakowie. Grupa eksperymentuje nie tylko z żywym ogniem, ale również ze światłem oraz nowym cyrkiem. W oryginalny sposób wykorzystuje potencjał światła, tańca, akrobatyki i żonglerki, tworząc jedyne w swoim rodzaju pokazy fireshow, lightshow, bodypainting. W swoim programie ma również spektakle uliczne, pokazy żonglerskie, parady, a także szczudlarzy, bębniarzy, monocyklistów, mimów, żywe rzeźby, programy animacyjne, warsztaty i znacznie więcej. Teatr Ognia Los Fuegos to wyjątkowe pokazy dla wyjątkowych ludzi. Bajkowy i magiczny świat, który na długo zapada w pamięć. Daj się zaczarować!

Pokaz led show – świetlny pokaz żonglerki i manipulacji ledowymi rekwizytami. W pokazie ledowym wykorzystywane są najnowsze technologie do przestrzennej wizualizacji – pixel poi a także szereg innych intrygujących rekwizytów (kije, buugeng). Głównym walorem pokazu led show są zaskakujące optyczne złudzenia. Sprawiają, że w trakcie występu, w efektowny sposób możemy wyświetlić dowolną grafikę, logo, napis a nawet zdjęcia. Pokaz led show jest bardzo nowoczesny, a wykorzystana technologia ledowa w połączeniu z żonglerskimi umiejętnościami i wyświetlanymi w trakcie efektownymi grafikami, robi na widzach ogromne wrażenie. Ten kolorowy, nowoczesny świat, z pewnością pozostanie na długo w pamięci widzów Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Organizator:
Miejskie Centrum Kultury w Tychach
Partner:
Fiat Chrysler Automobiles, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Master sp. z o.o.
Sponsor:
Invenio Polska
Patroni medialni:
TVP3 Katowice, Radio eM, Radio Express, Twoje Tychy i tychy.pl

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach