spotkanie

Potańcówki na Paprach
Tańce klasyczne
Prowadzenie: DJ Radla
Przyjdź i zanurz się w atmosferze elegancji i romantyzmu, tańcząc nad malowniczym jeziorem w rytm walca, tanga i innych klasycznych tańców, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym tancerzem, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na parkiecie!

Wyobraź sobie malownicze Jezioro Paprocańskie o zachodzie słońca. Na jego brzegu grupa tancerzy w eleganckich strojach klasycznych wykonuje taniec. Kobiety mają na sobie długie suknie balowe, a mężczyźni garnitury lub fraki. W tle widać spokojną taflę wody, a w oddali zarys drzew. Delikatne światło zachodzącego słońca tworzy ciepłą atmosferę, podkreślając harmonię i elegancję chwili. Taki obraz wspaniale oddaje połączenie natury i sztuki, klasyki i romantyzmu, a także wyjątkową atmosferę nad jeziorem, którą odczuć będzie można biorąc udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Potańcówki na Paprach.

Dołącz do nas na tych magicznych wieczorach i poczuj wyjątkową atmosferę, którą tworzą piękne dźwięki muzyki klasycznej w połączeniu z urokliwym otoczeniem Jeziora Paprocańskiego.

Nie przegap tej okazji, aby spędzić wspaniałe chwile w tanecznym rytmie!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach