koncert

Storo feat. Piotr Kupicha
Storo feat Piotr Kupicha - Do współpracy z zespołem i w tworzeniu albumu zostali zaproszeni: Piotra Kupicha, frontman grupy Feel oraz gitarzysta Piotr Radecki, znany z występów z Marylą Rodowicz.
Storo, czyli Paweł Storożyński. Łodzianin, który całe swoje życie spędził we Francji i USA, by powrócić do Polski po 35 latach nieobecności. Ten mierzący 203 cm wzrostu facet, to były reprezentant Francji młodzieżowców i były reprezentant Polski seniorów w koszykówce, wystąpił w Must Be the Music, gdzie dotarł do półfinału. W roku 2020 rozpoczął prace nad swoim albumem. Do współpracy w tworzeniu albumu zostali zaproszeni: Piotra Kupicha, frontman grupy Feel oraz gitarzysta Piotr Radecki, znany z występów z Marylą Rodowicz.
Pierwszym singlem Storo jest piosenka „Dance on rock and roll”, której energia najlepiej oddaje rockowy styl, jaki prezentuje Storo. Storo feat. Piotr Kupicha, porywają brzmieniem i energią, a także melodyjnymi refrenami, wyśpiewanymi przez Piotra. Ich koncerty, to uczta dla każdego fana rocka, a charyzma jaką prezentuje Storo na scenie udziela się wszystkim uczestnikom ich występów.
W skład zespołu Storo feat. Piotr Kupicha wchodzą:
Paweł Storożyński – wokal
Piotr Kupicha – wokal
Piotr Radecki – gitara
Marcin Czekajski – gitara
Michał Nowak – gitara basowa
Michał Opaliński – instrumenty perkusyjne

GALERIA


ORGANIZATOR:

Art Music Club Tychy