festyn

Budżet Obywatelski
Starotyskie animacje dla dzieci
Teatr Lufcik na Korbkę
Czerwiec niewątpliwie jest miesiącem zabawy, nie tylko ze względu na obchody Dnia Dziecka. Letnie miesiące służą rozrywkom na świeżym powietrzu, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w szalonych cyrkowych animacjach!

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w zabawach przygotowanych przez Teatr Lufcik na Korbkę. Zapewniamy, że będzie świeżo i nieszablonowo. Warsztaty, gry, zabawy cyrkowe i animacje aktywno-ruchowe, to propozycja dla każdego – dużego i małego. Ćwiczą równowagę, zręczność, sprawność, kreatywność i przekazują wiele innych umiejętności, które z pewnością można wykorzystać w życiu codziennym i nie tylko.

Pierwsze w tym roku Starotyskie animacje dla dzieci z Budżetu Obywatelskiego odbędą się na boisku Szkoły Podstwowej nr 1 im. Rudolfa Zaręby. Będzie to duży piknik dla dzieci i młodzieży zorganizowany w ramach obchodów Dnia Dziecka przy współpracy szkoły wraz z jej nauczycielami, Radą Rodziców oraz Radą Osiedla Stare Tychy i Budżetu Obywatelskiego.

Program wydarzenia został ułożony z myślą o tych mniejszych jak i starszych dzieciach, dlatego każdy znajdzie dla siebie coś ekscytującego!

Czekać na Was będą między innymi:
– żonglerka chustkami, piłkami, maczugami i obręczami
– nauka podstawowych sztuczek i ewolucji kuglarskich
– żonglerka w parach
– zabawy i konkurencje z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów
– gry zręcznościowe
– magiczna wyspa kuglarska
– paintball z użyciem łuków i strzał
– strefa strzelania z łuku do tarczy
– malowanie buziek
– strefa animacyjna
– chusty, piłki, kolorowe obręcze, maczugi, wirujące talerze, diabolo, flowersticki, poi – wstążki, wiaderka, i wiele innych…

Zapraszamy do świetnej zabawy!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach