koncert

Fortepian plenerowy
„Show przy fortepianie – Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło”
Adam Snopek – fortepian
Brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-kabaretowe show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki pop zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski Małe Dwa”.

Humor, muzyka i niezwykła energia! Będziemy śmiać się, wzruszać, chwytać za głowę. Jedno jest pewne – nikt nie przejdzie obok tego wydarzenia obojętnie!

Adam Snopek to absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest laureatem I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Jest również korepetytorem i aranżerem muzycznym śląskich teatrów. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wcielił się w postać Bergera oraz kierującego zespołem muzycznym. Występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show muzycznym pt. „Muzyczna Awantura z Happy Endem, czyli Adam Snopek Stand-up Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu”, który powstał na podstawie jego autorskiego scenariusza. Adam Snopek jest autorem programu „Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło” muzycznego show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Pianista jest niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii. Jest czynnym muzykiem sesyjnym, koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach