koncert

Ryszard Wolbach
Ten legendarny już wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta prezentuje utwory z repertuaru zespołów Babsztyl i Harlem.
Recital artysty, który obchodzi właśnie 45-lecie swojej działalności estradowej.
Ten legendarny już wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta prezentuje utwory z repertuaru zespołów Babsztyl i Harlem, których był współzałożycielem. Występował z nimi wielokrotnie na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz Country Pikniku w Mrągowie.
Recital utrzymany w formule akustycznego spektaklu, przeplatanego pełnymi humoru opowieściami i anegdotami z lat działalności estradowej tego charyzmatycznego artysty, prowadzi słuchaczy przez krainę muzyki folk, bluesa, rockowej ballady czy coverów z lat 70. czy 80.
Obecnie Ryszard Wolbach realizuje projekt „Masz Wiadomość”, w którym komentuje za pomocą swoich piosenek aktualne wydarzenia zmierzające do radykalnej zmiany porządku Świata. Ryszard Wolbach prezentuje swój niebanalny repertuar solo lub w duecie.
Piosenki, które usłyszycie na koncercie: „Jeśli bardzo czegoś chcesz”, „Wielki Dzień”, „Piąta trzydzieści”, „Kora”, „Nie zabronisz mi tańczyć”.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Art Music Club Tychy