koncert

VX Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy
Robert Janowski. „Nie tylko kolędy”
Wszystko zaczęło się od „Kompotu”, pierwszego polskiego rock-musicalu, do którego 22-letni Robert Janowski skomponował muzykę do tekstów Jonasza Kofty, a także wcielił się w postać głównego bohatera – Love.

Równolegle Robert zaprezentował się jako lider zespołów rockowych Oddziału Zamkniętego i ZOO.  Przełomem w jego karierze była główna rola w kultowym dziś musicalu „Metro”, z którym artysta wystąpił również na Broadwayu.

Robert Janowski przez ponad 20 lat gościł na ekranach milionów telewidzów jako prezenter uwielbianego przez publiczność programu rozrywkowego „Jaka to melodia?”. Obecnie prowadzi audycję na antenie Radia „Pogoda”, w której to dzieli się ze słuchaczami magią i pięknem wspomnień, zaczarowanych w piosenkach.  Robert jest także zwycięzcą ostatniej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Telewizji Polsat.

To co można z pewnością o nim powiedzieć, to to, że jest artystą wrażliwym na emocje innych, dlatego każdy z jego koncertów jest niepowtarzalny. Z tą magią będziemy mogli zetknąć się podczas koncertu „Nie tylko kolędy”, z którym muzyk wystąpi podczas VX Tyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego już 16 grudnia o godz. 19.30 na placu K.K. Baczyńskiego w Tychach. Usłyszymy ujmujące, klasyczne piosenki w nowych interpretacjach wokalisty, przy akompaniamencie znakomitego zespołu muzycznego w składzie: Sebastian Ruciński – gitara, Tomasz Wójcik – gitara i Piotr Górka – kontrabas. Wszyscy muzycy są absolwentami Wydziału Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej, można więc spodziewać się utworów na jazzową nutę. Serdecznie zapraszamy.

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach