spektakl

Scena Młodego Widza online
PRZYGODY ZEFIRKA I SPÓŁKI
Scena Młodego Widza zaprasza 4 czerwca wszystkie dzieci na ostatni w tym sezonie spektakl online - "Przygody Zefirka i Spółki", wydarzenie będzie dostepne na kanale You Tube Teatr Mały Tychy do końca dnia.

Niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek- dzieci Pani Ziemi, w spektaklu przybierają ludzką formę – wyraziste charaktery bohaterów podkreślone są dynamiczną choreografią i zabawnymi piosenkami śpiewanymi na żywo. Kłócąc się z sobą o pierwszeństwo Żywiołki wprowadzają na Ziemi pogodowy zamęt i zaburzają panującą tam równowagę. To dzieci ostatecznie uczą naszych bohaterów tego, że każdy wspólny cel wymaga współpracy i szacunku dla drugiej osoby, że to, co odróżnia nas od innych często nie jest naszą wadą ale największą wartością, a różnorodność stanowi o bogactwie naszej Planety.
Spektakl jest interaktywny, co oznacza, że dzieci biorą czynny udział w rozwiązywaniu problemów naszych bohaterów, pomagając im znaleźć właściwe rozwiązanie konfliktów. Całemu wydarzeniu towarzyszy mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy!

„Przygody Zefirka i Spółki” transmitowane będą na kanale YouTube (Teatr Mały Tychy).
Przedstawienie dla dzieci w wieku od 4-12 lat.
Czas trwania: 60 min

OBSADA:
Jakub Kruczek,
Maciej Kosteczka/Mateusz Flis,
Katarzyna Pawłowska

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące