Projekt Niepodległa
e-koncert polskiej muzyki rockowej // Pozor Orkiestra

Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz Pozor Orkiestra zapraszają do muzycznego świętowania Narodowego Święta Niepodległości. Koncert polskiej muzyki rockowej pod nazwą „Projekt Niepodległa” odbędzie się 11 listopada o 18.00 bez udziału publiczności i będzie transmitowany na żywo na fanpage’u i kanale YouTube MCK.

„Projekt Niepodległa” realizowany jest w ramach Tyskiego Banku Kultury i podsumowuje prace nad materiałem audio video zawierającym utwory polskiej muzyki rockowej, które będą prezentowane na profilu FB oraz kanale YT MCK. Autorem projektu jest Michał Poźniak, który zaprosił do współpracy tyskich muzyków: Krzysztofa Kulbickiego, Klaudię Miszczyk i Bartka Kowalskiego, którym na scenie towarzyszyć będą Łukasz Dudek i Piotr Tomanek. Podczas koncertu usłyszymy klasyki polskiej muzyki rockowej – nie zabraknie kawałków z lat 80. i 90. takich legendarnych zespołów jak Perfect, Lady Pank, Brygada Kryzys, Republika czy Raz Dwa Trzy, wszystkie w interpretacji i aranżacji Pozor Orkiestry.

Koncert odbędzie się 11 listopada o 18.00 w tyskiej Mediatece XXI wieku.
W związku z wprowadzeniem nowych ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, odbędzie się on bez udziału publiczności. Transmitowany będzie jednak na żywo na FB i YouTube Miejskiego Centrum Kultury w Tychach 👉 https://bit.ly/YouTubeMCK

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach