pokaz

VX Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy
Świąteczne pierogi w nowoczesnym wydaniu
Pokaz kulinarny Kuby Tomaszczyka
Ten pochodzący z Tychów zwycięzca XI edycji „MasterChef” oraz finalista I edycji „MasterChef Junior” zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne podczas VX Tyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Choć ma dopiero 20 lat, to jego kariera medialna trwa już od dłuższego czasu. W wieku 12 lat zgłosił się do programu „MasterChef Junior” w celu sprawdzenia, czy gotowanie to dla niego coś więcej niż tylko zabawa? Jak się okazało – stało się to jego pasją, która go całkowicie pochłonęła. Po programie szkolił się w najlepszych polskich restauracjach, jak i sam prowadził warsztaty kulinarne.

Dzięki swojej zawziętości i determinacji spróbował swoich sił 7 lat później w dorosłej wersji „MasterChefa”, aby zdobyć to czego nie udało mu się za młodu. Przez chłodną głowę, zaangażowanie i skrupulatność osiągnął swój upragniony cel. Oglądając program, można było się przekonać, że Kuba ma swój unikalny luźny styl, a zarazem staranne podejście do swoich obowiązków, dzięki czemu osiąga upragnione cele.

W telewizji występuje często jako kulinarny gość, prezentując swoją wiedzę oraz umiejętności. Regularnie pojawia się w kuchni „Dzień Dobry TVN”, ale na swoim koncie ma także występ w „Top Model” w roli gościa specjalnego.

Poza gotowaniem jest miłośnikiem sportu, podróży i adrenaliny, przez co ciągle szuka nowych wyzwań. Zachęca młode osoby do próbowania nowych rzeczy i stara się zarazić ich pasją, nie tylko do gotowania, dzięki czemu jego społeczność rośnie w dużym tempie.

Współpraca z Kubą gwarantuje profesjonalne podejście, duże dawkę pomysłów i upragnione rezultaty. A jak przebiegnie spotkanie z nim podczas VX Tyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego? Dowiemy się już 16 grudnia o godz. 16.00 na placu K.K. Baczyńskiego w Tychach. Zapraszamy!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach