spotkanie autorskie

Tury Kultury
Piotr Zelt
prowadzenie: Marcin Michrowski
Sport właściwie napędza mnie do wszystkiego. Powoduje, że jestem spokojniejszy w domu, bardziej otwarty w kontaktach międzyludzkich, pogodniejszy, a z kolei w pracy jestem bardziej kreatywny.

(…) Staram się jak najwięcej jeździć na rowerze szosowym. Dzięki temu jestem spokojniejszy w domu, a w pracy bardziej kreatywny (…)
Aktor, dla którego rola Arniego w serialu „13 posterunek” stała się trampoliną, ale jednocześnie przyczyną zaszufladkowania jako odtwórcy mało inteligentnych mięśniaków.
Ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról teatralnych i filmowych (w filmach i serialach): „Kuchnia Polska”, „Dama Kameliowa”, „Tato”, „Wirus”, „Kiler”. Nie wszyscy wiedzą, jak wspaniale czuje się w sztuce dubbingu („Gdzie jest Nemo” czy „Film o pszczołach”). Nasz gość osiąga niesamowite wyniki na rowerze szosowym, należy również do BIKE EXPO Narodowy Team – grupy ludzi, którzy kochają kolarstwo, startują w wyścigach szosowych, zmieniając swój styl życia i zdrowia. Chętnie pływa na desce z żaglem, gra w hokeja, odwiedza siłownię. Z pewnością, obdarzony radością i poczuciem humoru, przełamie na spotkaniu stereotypowy wizerunek umięśnionego osiłka.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach