animacje

XIV Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy
Pingwiny z zimowej krainy
program muzyczno-animacyjny dla dzieci w wykonaniu Agencji Artystycznej Prym Art
Czy Mikołaj poradzi sobie z nieuporządkowanymi Pingwinami? Czy dzieci dostaną na czas swoje prezenty? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas pierwszego dnia Tyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Muzyczny program dla dzieci w wykonaniu Aktorów Agencji Artystycznej PRYM ART pełen dowcipów, piosenek i wspólnej zabawy rozbawi nie tylko najmłodszych widzów i wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

Mikołaj, ulubieniec wszystkich dzieci, który potrafi spełnić ich dziecięce marzenia i uporać się nawet z niesfornymi łobuziakami, jak co roku potrzebuje pomocników do pakowania prezentów. Pomyśleliście o Elfach? Otóż nie! W tym roku do pomocy zgłosiły się dwa zabawne Pingwiny Lukrecja i Albina, które zupełnie nie mają wprawy w pakowaniu prezentów. Słodka Lukrecja zamiast pakować słodycze do mikołajowych paczek, najchętniej zjadłaby je sama, a roześmiana Albina wciąż wymyśla nowe dowcipy opóźniając tym samym mikołajową pracę. Interaktywny program dla dzieci, podczas którego najmłodsi nauczą się pingwiniego przywitania i samby na dzień dobry, pośmieją się wspólnie z Albiną przy piosence „Śmiesznotce” i sprawdzą, kto jest najszybszy z wszystkich małych pomocników.

Organizator:
Miejskie Centrum Kultury w Tychach
Partner:
Fiat Chrysler Automobiles, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Master sp. z o.o.
Sponsor:
Invenio Polska
Patroni medialni:
TVP3 Katowice, Radio eM, Radio Express, Twoje Tychy i tychy.pl

 

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach