spotkanie

Otwarcie pracowni Fundacji Marwari
„Świadoma wiedza i wrażliwość jest Twoją siłą” – takie przesłanie przyświeca Fundacji Marwari. Jest to doświadczony, a także pełen pasji zespół ludzi z dziedziny kultury, sztuki, sportu, zdrowia i ekologii.

Nowo powstała fundacja swoim zasięgiem obejmuje działania na terenie całej Polski od gór do morza. Organizacja swoją siedzibę posiada w Tychach, a jej pracownia mieści się przy ulicy Charles’a de Gaulle’a 12. To właśnie w niej będą odbywały się warsztaty, wykłady i szereg innych działań, z których będzie mogła skorzystać lokalna społeczność.

Uroczyste otwarcie lokalu Fundacji Marwari nastąpi 7 czerwca o godz. 18.00. Podczas wydarzenia obecni będą członkowie organizacji, którzy przedstawią swoją twórczość: Jerzy Pypłacz, Marzena Libura-Michniewicz, Sylwia Bogdziun, Anna Jaromin, Wojciech Dera i Jakub Pszoniak. Dodatkowo zaprezentowane zostaną działania realizowane w fundacji z sektora sportu, zdrowia i ekologii, prowadzone przez: Sylwię Mikołajczyk, Tinę Dej, Damiana Michniewicza, Annę Rachfalską, Annę Dziedzic, Grzegorza Wańczyka. Wydarzenie uświetnione zostanie czytaniem autorskiej poezji przez Sławę Sibigę oraz Roberta Milorda Kowalskiego.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Fundacja Marwari