operetka

Gościnnie
Johann Strauss
„Noc w Wenecji”
reż. Piotr Rybak
„Noc w Wenecji” J. Straussa zabierze widzów w niezwykłą podróż na weneckie ulice i place, na których trwa karnawałowe szaleństwo.

Operetka kochana jest za doskonały humor, wspaniałą muzykę przepełnioną tanecznymi rytmami i cudowny koloryt weneckiego karnawału. Znajdziemy w niej same szlagiery na czele z serenadą „Zejdź do gondoli”.

W główne role wcielą się soliści międzynarodowych scen operowych i laureaci międzynarodowych konkursów wokalnych, którzy wprawiają w zachwyt, porywają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez. Towarzyszyć im będą uznani muzycy, prawdziwi wirtuozi swoich instrumentów występujących u boku znakomitych dyrygentów.

W rolach głównych wystąpią:
Magdalena Czarnecka, Ewelina Sobczyk, Paulina Dziedzic/Agnieszka Styblińska, Grażyna Żaak, Karolina Borodziuk, Monika Mazur, Tomasz Świerczek, Jarosław Wewióra, Michał Dziedzic, Adam Żaak, Paweł Soduła, Piotr Maga i Marceli Pałczyński.

Śpiewakom towarzyszyć będzie Orkiestra Teatru Muzycznego Arte Creatura pod dyrekcją Sabriny Stachel / Macieja Cisowskiego.

Reżyseria: Piotr Rybak
Choreografia: Anna Siwczyk
Kostiumy: Dorota Wewióra
Produkcja i scenografia: Jarosław Wewióra

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Muzyczny Arte Creatura