spotkanie

Wywiad z podróżnikiem
Niemożliwe? Nie Dla Polaków - Kamila Gruszka
Kamila Gruszka, podróżniczka na pełen etat. Jej życie w każdym aspekcie dotyka podróży. Rozpoczyna dzień jadąc kilkanaście kilometrów do stolicy polskich królów – Krakowa, do biura podróży Wytwórnia wypraw, z którym współpracuje.

 

Każdą wolną chwilę spędza aktywnie na świeżym powietrzu przede wszystkim biegając, nawet górskie ultramaratony, często z czterołapnym towarzyszem i mężem Darkiem, jeżdżąc na rowerze, wędrując po górskich szlakach, bądź dzikich terenach Skandynawii, Gruzji, Bałkanach i wszelkich miejsc, które w pełni przynoszą poczucie bezgranicznej wolności. Co ciekawe, wszystkie prywatne podróże odbywa z całą rodziną. Czyli mężem, dwójką dzieci oraz psem. Od zawsze odkrywali świat i przekonali się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować swoją pasję, a wręcz zaszczepiać ją w dzieciach, które w wieku 2 miesięcy przeżywali swe pierwsze przygody i noce w namiocie. Obecnie są nastolatkami i wciąż czerpią radość z wspólnych wyjazdów, najlepiej wspominając fińską Laponię, deklarując, że gdy mają wybór, wolą namiot, zamiast pięciogwiazdkowego hotelu.

 

Kamila Gruszka jest autorką bloga Bar świat www.barswiat.pl i profilu www.facebook.com/barswiat. Strona o podróżach, wyjazdach, wyprawach, wędrowaniu. Najchętniej i najczęściej z rodziną, promująca rodzinne podróżowanie: aktywnie, niskobudżetowo, blisko natury. Również relacje z dalszych rejonów, szczególnie wyjazdów Kamili w charakterze pilota wycieczek. Ponadto Kamila opowiada o podróżach podczas licznych festiwali i prelekcji w całej Polsce, jest autorką artykułów z branży outdoor.

Sama jest autorką i koordynatorką spotkań podróżniczych „Podróże małe i duże” w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach. Cykl odbywa się już od 7 lat.

 

Od lat Kamila i Darek związani są z branżą sportową i turystyczną, świadczą usługi marketingowe i PR-owe dla firm outdoorowych, wspólnie prowadzą outdoorową porównywarkę cen Ceneria.pl

 

Więcej informacji o Kamili znajdziecie tutaj:

www.ceneria.pl

www.barswiat.pl

www.facebook.com/barswiat

www.instagram.com/barswiat

 

23.04.2021 g. 19.00 – część 1 rozmowy

25.04.2021 g. 19.00 – część 2 rozmowy

Zapraszamy!

Dziękujemy również za uprzejmość i współpracę w zakresie realizacji nagrania, które odbyło się w zaprzyjaźnionej instytucji kultury – Małopolskim Centrum Dźwięki i Słowa w Niepołomicach.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach