spektakl

Teatr Malutki
„Nie-ma”
reż. Anna Białoń i Joanna Piwowar-Antosiewicz
16 października o godzinie 11.30 zapraszamy maluszki w wieku od 1 do 3 lat wraz z opiekunami na wyjątkowy spektakl pt.: „Nie-ma”.

Wierzyć można na słowo, a jak NIE MA słów?

Motywem przewodnim przedstawienia jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat pojawiania się, znikania, a przede wszystkim szukania. Jak to się dzieje, że czegoś NIE MA, a jednak jest. Pojawia się, brzęczy, brzmi, błyszczy, pachnie. No i jak zachęcić do wielkich poszukiwań kogoś, kto niby NIE MA na nie ochoty. Na szczęście jest na to sposób, jaki? NIE MA co, trzeba zobaczyć i usłyszeć samemu.

„Nie-ma” to propozycja dla najmłodszych widzów, którzy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci. W spektaklu, twórcy, są na wyciągnięcie ręki i wszystko, co dzieje się na scenie, odbywa się w bliskiej relacji z małą widownią. Teatr Malutki to miejsce, w którym mogą wydarzyć się rzeczy niezwykłe.

Scenariusz i Reżyseria: Anna Białoń, Joanna Piwowar-Antosiewicz
Muzyka: Marta Piwowar-Wierzbicka, Joanna Piwowar-Antosiewicz
Instrumenty smyczkowe: Paweł Odorowicz
Scenografia i kostiumy: Joanna Martyniuk
Choreografia: Monika Szpunar
Występują: Anna Białoń, Joanna Piwowar-Antosiewicz

Dla dzieci 1-3 lat
Każdy spektakl poprzedzają 30-minutowe spotkanie rodzinne wprowadzające do spektaklu.
WARTO WIEDZIEĆ!
Bardzo zależy nam, aby wszyscy nasi goście czuli się wyjątkowo, bezpiecznie i komfortowo – tak, by w jak najpełniejszy sposób mogli doświadczać sztuki.
Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które, mamy nadzieję, pomogą Wam zaplanować wizytę i cieszyć się spędzonym u nas czasem.
Planując udział w wydarzeniach Teatru Malutkiego pamiętajcie, że warto przyjść wcześniej, by dać dziecku czas na oswojenie się z przestrzenią i przygotowanie do udziału w wydarzeniu – stąd warsztaty rodzinne wprowadzające do spektaklu na 30 minut przed każdym ze spektakli.
Na miejscu będzie czekał na Was kącik do pielęgnacji malucha, a także przestrzeń do zabawy i relaksu.
Pamiętajcie, że spontaniczne reakcje dzieci są wspaniałe! Cieszymy się, gdy dzieci śmieją się i żywo reagują na to, co dzieje się na scenie, a głosy dorosłych są bardzo donośne i przeszkadzają naszym widzom.
W trosce o bezpieczeństwo dzieci, prosimy aby w trakcie spektaklu pozostały one na widowni (o ile artyści wyraźnie nie zaproszą ich na scenę). Prosimy również, by dziecku towarzyszył jeden opiekun.
Jeśli dziecko poczuje się niekomfortowo lub zacznie płakać – spróbujcie stanąć z tyłu lub wyjść na moment z sali, by dać mu chwilkę na uspokojenie. Zawsze możecie wrócić!
Początek spektaklu jest bardzo ważny, a małe dzieci łatwo się rozpraszają, dlatego spóźnialskich nie wpuszczamy.
Na widownię wchodzimy lub raczkujemy bez butów! Tuż przy scenie przygotujemy miejsce, gdzie będzie można pozostawić obuwie.
DO ZOBACZENIA!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące