koncert

MotoPiknik
Zabawy i animacje dla dzieci, pokaz filmu i koncert – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas 31 lipca w Riedel Music Club w Tychach. Nie zabraknie także wspomnień o Ryszardzie Riedlu.

Od godziny 15:00 odbędzie się MotoPiknik dla RR organizowany przez Sebastiana Riedla (OLD FOXES POLAND HDC) oraz BRAVE DOGS POLSKA Chapter Tychy. Piknik to miejsce spotkania motocyklistów i ich rodzin z całej Polski.

Od godz. 16:00 do 18:00 na najmłodszych czekają gry i zabawy. W bajkowy świat zabiorą ich znane i lubiane Tyszaki.

„31 lipca to rocznica śmierci Ryszarda Riedla. Organizując to wydarzenie chcemy podkreślić, iż w jego życiu motocykle, muzyka i rodzina zajmowały bardzo ważne miejsce” – zapewniają organizatorzy.

Aby uczcić to wydarzenie, o godz. 16:00 kierowcy pojazdów pojawią się na cmentarzu w Wartogłowcu, aby  symbolicznym dźwiękiem klaksonów pokazać, że pamiętają.

W ramach współpracy funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tychach i Komendy Wojewódzkiej opowiedzą o zasadach  zachowania bezpieczeństwa na drodze. Motoryzacyjne atrakcje zapewni WORD Katowice.

W godzinach wieczornych odbędzie się pokaz filmu i materiałów o Ryszardzie Riedlu. Skończymy dźwiękiem „Jam Session dla RR” poprzedzonym koncertem zespołu „KFM rock”.

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Inne