koncert

Tichauer Music
Marek Dyjak
Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. Jest to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski, a zarazem miejsce niezwykłe, gdyż ze sceną 360 stopni. Pierwszym koncertem w lutym będzie występ Marka Dyjaka.

Muzyk sam siebie nazywa barowym grajkiem. Głos na granicy desperacji, krzyku i rozpaczy, nic sobie nie robi z takiej czy owakiej konwencji. Dyjak to Dyjak – mówią przyjaciele; facet, który żył po bandzie, pił po bandzie, aż dotarł do końca drogi. On też tak czuł.
Nie każdemu odpowiada styl bycia Dyjaka, choć od jedenastu lat nie pije i walczy to wciąż pozostaje sobą – i na tym polega jego niezwykły fenomen, który przyciąga koneserów dobrej muzyki. Bywały w jego karierze momenty, w których muzyk mógł iść za ciosem – wbić się na potocznie zwany “artystyczny świecznik”. Wolał jednak iść własną drogą, nie zawsze łatwą lecz kierowaną przez siebie samego, nie oddał swojej kariery w cudze ręce. Niektórzy widzą w tym artystyczną pozę – Dyjaka wyklętego, samotnika i indywidualistę. Mocnym głosem, śpiewa równie mocne utwory, w których – jak mówią sami fani – jest krew, żółć i łzy.
Posłuchaj utworu z ostatniej płyty „Na wzgórzu rozpaczy”

Ceny biletów:
I pula – do końca grudnia- miejsce stojące – 79 PLN, miejsce siedzące – 99 PLN
II pula – od 1 stycznia do 3 lutego – miejsce stojące – 89 PLN, miejsce siedzące -109 PLN
III pula – w dniu koncertu – miejsce stojące – 99 PLN, miejsce siedzące – 119 PLN
Dzieci do lat 7 bezpłatny wstęp!
Link do biletów:
http://bit.ly/3APjBIN
Oficalna strona artysty

GALERIA


ORGANIZATOR:

Tichauer Music

Aktualności powiązane


Wydarzenia towarzyszące