Tym razem w ramach Twórczego Relaksu uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawy makramy – techniki wiązania sznurków, która pozwala tworzyć niezwykłe dekoracje bez użycia igły, czy szydełka. Krok po kroku prowadząca warsztaty pokaże najważniejsze sploty i triki, dzięki czemu każdy stworzy własną, oryginalną ozdobę makramową, która może stać się dekoracją domu lub wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby. Uczestnicy opanują dwa fundamenty makramy: węzeł płaski oraz węzeł żebrowy. Dowiedzą się także, jak łączyć te sploty w ciekawe kombinacje, które dają nieskończone możliwości projektowe.
Warsztaty, to nie tylko nauka nowej umiejętności ale także czas na odpoczynek od codzienności, rozwijanie kreatywności w inspirującym gronie.
Nie musisz mieć żadnego doświadczenia – wystarczy ciekawość i chęć tworzenia.
Zapewniamy wszystkie materiały i przyjazną, twórczą atmosferę. Wyjdziesz z warsztatów z piękną, własnoręcznie wykonaną pracą i satysfakcją z odkrycia nowej pasji.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy dwa tygodnie przed wydarzeniem (od 16 kwietnia od godz. 12.00) wyłącznie drogą telefoniczną tel. 691 770 344.
Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94
Link do wydarzenia:


