koncert

Muzyczne Wieczory nad Jeziorem
Magdalena Kumorek „Love story, czyli story to love”
Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na wyjątkowe one-woman show na głos, fortepian i wyobraźnię! Niemal 100 przebojów w 80 minut.

Jest takie powiedzenie, że piosenki są albo o miłości, albo o niczym. Wyruszmy więc wspólnie w tę szaloną muzyczną podróż po jakże różnych obliczach miłości. Tu się będzie działo! Okaże się na przykład, czy miłość naprawdę ci wszystko wybaczy. Szczególnie, jeśli jest co wybaczać!

Usłyszymy niemal sto przebojów, tworzących „LOVE STORY, czyli STORY TO LOVE”, które przeplatają się, przenikają, uzupełniają.

Magdalena Kumorek komunikuje się z widzem, który ma szansę współtworzyć to niezwykłe sceniczne spotkanie. Szlagiery Ordonki, Maryli Rodowicz czy Natalii Przybysz, evergreeny Młynarskiego, Osieckiej czy Wasowskiego tuż obok muzycznych hitów zespołów takich jak O.N.A., Mikromusic, Wilki, Perfect, Hey… i wiele, wiele innych. Wszystkie one, znane i lubiane, w migotliwym, wzruszającym, ale i żartobliwym dialogu ze sobą opowiadają historię zarówno jednostkową, jak i uniwersalną. Patchworkową muzyczną historię o miłości. Historię, w której każdy z nas odnajdzie także siebie.

A że same słowa bywają często zbyt ubogie, by oddać złożoność uczuć, z odsieczą przychodzi muzyka. Czego nie można już wypowiedzieć, na szczęście można wyśpiewać! Zapraszamy na ten wspaniale zapowiadający się koncert na Paprocanach!

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach