spektakl

Gościnnie
Jean-Claude Islert
„Lekko nie będzie”
„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a, to niezwykle zabawna komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wyborów i hipokryzji w ocenianiu innych.

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerkami w myśl zasady „mnie by się to nie przydarzyło”?
Jeśli tak, to sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

Stateczny wykładowca Eudardo (Jan Jankowski / Tomasz Sapryk) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Katarzyna Grabowska), jego była żona Marion (Lucyna Malec / Andżelika Piechowiak) zakochana w młodym partnerze i ich córka Julie (Milena Staszuk) mająca nowego troszkę starszego narzeczonego Merco – wąsatego artystę, lekko, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski), zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi można zawsze zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu.
Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że … lekko nie będzie!

Obsada:
Lucyna Malec / Andżelika Piechowiak,
Tomasz Sapryk / Jan Jankowski,
Kacper Kuszewski,
Milena Staszuk,
Katarzyna Grabowska,
Natalia Smagacka.

GALERIA


ORGANIZATOR:

M_BART Marcin Bartkowski