spektakl

Gościnnie
Carole Greep
„La Bombe”
reż. Sambor Czarnota
„La Bombe” to prawdziwie bombowa komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe!!!

Caroline jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość. Alban przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Stéphane sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji. Sam opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret. Atmosfera robi się gorąca, Stéphane i Alban się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „bomba” w każdym tego słowa znaczeniu!

Obsada (zamiennie):
Caroline: Anna Czartoryska-Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk
Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek
Stéphane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura
Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki

Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
Autor: Carole Greep
Tłumaczenie: Beata Geppert
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz

GALERIA


ORGANIZATOR:

Idea Art. Hubert Ziętala