spektakl

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon
„Królik z kapelusza”
reż. Łukasz Jarzyński, Teatr Form Wielu, Płock
Zapraszamy na spektakle i wydarzenia w ramach IX edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon w dniach od 7 do 10 września!

Jak co roku we wrześniu zapraszamy serdecznie na spektakle dla dzieci i dorosłych oraz wydarzenia kulturalne w ramach kolejnej edycji Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon!

Gdzie w tym roku trafi wędrowny magik wraz ze swym zespołem? W zanadrzu ma wiele
sztuczek. A podczas finałowego numeru wyciągnie ze swego kapelusza królika. Czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik i w jakiej formie sławny zespół Baranie łanie?

O tym wszystkim przekonają się widzowie, oglądając przezabawny spektakl „Królik z kapelusza” z udziałem wielu postaci i lalek teatralnych. Zobacz sam! Dowiesz się, że każdy z nas może wyczarować coś innego.

Scenariusz i reżyseria: Łukasz Jarzyński
Występują: Łukasz Jarzyński, Przemysław Jarzyński
Przedział wiekowy: od 3 lat

Szczegółowe informacje oraz cały program dostępne na stronie internetowej IX Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych ANDROMEDON

Organizator: Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki oraz Teatr HoM
Kontakt: festiwalandromedon@gmail.com

Dyrektor artystyczny: Jakub Kabus
Koordynator: Marta Zielonka

Partnerzy: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Galeria Na Wolności, Underground Pub, Tyskie Linie Trolejbusowe
Mecenas: CH Gemini Park Tychy
Patronat medialny: Gazeta Wyborcza

IX Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon został dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych 2023.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki