spektakl

Czwartek z Teatrem dla dzieci
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
„Koziołek Matołek i jego przygody”
Prym Art Agencja Artystyczna, Katowice
Na ten wyjątkowy spektakl o przygodach najbardziej znanego Koziołka z Pacanowa zapraszamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych, którzy wciąż odczuwają sentyment do dawnych kreskówek.

Wraz z zabawnym Koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata w poszukiwaniu legendarnego Pacanowa. Na swojej drodze spotkają m.in. Zająca Piłkarza, zabawnego Jeża oraz Psa Burka. Pirat wyśle Matołka w morską wyprawę, podczas której spotka Ośmiornicę Tosię. W Himalajach nasz Matołek nauczy się sztuki władania samurajskim mieczem, a na Czarnym Lądzie pozna zupełnie inną kulturę, ale czy w tej podróży uda mu się odnaleźć upragniony Pacanów? Aby się przekonać musicie wyruszyć w podróż z Koziołkiem Matołkiem.\

Muzyczny spektakl oparty na motywach książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, pełen ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń! Zabawne koziołkowe perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej oprawie czynią spektakl niezwykle ciekawym wydarzeniem nie tylko dla najmłodszych widzów.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy od 30 marca (2 tygodnie przed):
tel.: 32 227 26 / 691 770 344
klub@mck.tychy.pl

Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK