spektakl

Scena Młodego Widza / spektakl mikołajkowy
„Kopyta w górę”
Teatr Kultureska, Kraków
„Kopyta w górę!” to spektakl musicalowy o mikołajkowo–świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska. Widowisko to wspaniała lekcja o sile marzeń, prawie przyciągania, wdzięczności, docenianiu ludzi wokół nas, a także docenianiu prostych chwil.

Wszystko już gotowe – Renifer Renia i Renifer Rózia ostrzą kopyta i ćwiczą piruety na nocną podróż z saniami pełnymi prezentów. Choć wszystko działa bezbłędnie, jak za każdym razem – w tym roku renifery czeka niespodzianka. Zapewne o tym nie wiecie, ale raz na tysiąc lat św. Mikołaj pozwala ciągnąć swoje sanie innemu zwierzęciu pociągowemu niż reniferowi. W tym roku do reniferów dołączy nieoczekiwany gość, dzięki któremu na biegunie zrobi się przezabawnie.

Jak to się stało, że do zaprzęgu reniferów dołączył Osiołek Olek? Czy to pomyłka? Co zrobić, kiedy na biegunie szaleje burza elektromagnetyczna i wszyscy, łącznie z Mikołajem, tracą swoje magiczne moce? Jakie tajemnice skrywa św. Mikołaj? Na te pytania poznacie odpowiedź, oglądając nasze magiczne widowisko muzyczne!

Po spektaklu odbędzie się wręczanie prezentów od św. Mikołaja.

UWAGA! Rodzice zainteresowani wręczeniem prezentów w trakcie spotkania z Mikołajem, proszeni są o przekazanie opisanych paczek w dniu 3 grudnia od godz. 11:00 do siedziby MEDIATEKI przy al. Marszałka Piłsudskiego 16 w Tychach.
Wręczanie prezentów odbędzie się po spektaklu na scenie i dotyczy wyłącznie osób, które posiadają bilet na spektakl „Kopyta w górę!”.
Każdy prezent powinien być opisany (czytelnie imię i nazwisko oraz wiek dziecka na prezencie; nie dołączamy bilecików z opisam). Prosimy, by mieć na uwadze, żeby prezenty nie zawierały materiałów, które mogą łatwo się zniszczyć. Jeśli upominek zawiera takie elementy, prosimy o adnotacje na pudełku.

Czas trwania: 60 min.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

GALERIA


ORGANIZATOR:

Teatr Mały w Tychach