koncert

XXXI Tyskie Wieczory Kolędowe
aranżacje kolęd autorstwa Henryka Jana Botora
„Gloria in excelsis Deo”
koncert finałowy
Koncert finałowy Tyskich Wieczorów Kolędowych to moment, na który wszyscy czekamy. To dzień, w którym zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu chórów, a świątynię pw. Marii Magdaleny wypełni brzmienie klasycznych, polskich kolęd w aranżacjach Henryka Jana Botora.

UWAGA!
Z przykrością informujemy, że II część koncertu finałowego wieńczącego coroczne święto kolędowe w Tychach, nie odbędzie się.
Odwołanie koncertu “Gloria in excelsis Deo” spowodowane jest niedyspozycją artystów.
Wykonawcom życzymy dużo zdrowia oraz mamy nadzieję na jeszcze wiele chwil spędzonych na wspólnym radosnym kolędowaniu w matce tyskich kościołów, kościele pw. św. Marii Magdaleny w Tychach.
Jednocześnie wciąż zapraszamy na I część koncertu, w którym odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Chórów odbywającego się w ramach Festiwalu, a także występ najlepszych chórów wybranych przez Jury podczas przesłuchań.

Bardzo chcemy, aby podczas koncertu wszyscy czuli się bezpiecznie, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych powyżej obowiązującego limitu 30% miejsc po dobrowolnym okazaniu dokumentu potwierdzającego szczepienie. Dziękujemy i do zobaczenia!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach