koncert

Dla Tych zagrają
Koncert Finałowy
„Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień” to przegląd kapel około rockowych, które są związane z Tychami. W poprzednich edycjach wyłonił wiele muzycznych talentów i pokazał je szerszej widowni. Kto wystąpi na Dzikiej Plaży tym razem? Znamy już wyniki!

Komisja konkursowa zakwalifikowała 5 z 11 zgłoszonych do przeglądu zespołów. Własne kompozycje oraz autorską interpretację utworów zespołu Dżem zagrają:

Double Blind
ExoMooN
KASIA SKIBA i JA
Petrykora
skrawki

Koncert finałowy zakwalifikowanych do przeglądu zespołów muzycznych odbędzie się na Dzikiej Plaży nad Jeziorem Paprocany 11 czerwca 2022 r. o godz. 18.00.

Harmonogram koncertów konkursowych:
18:00 – skrawki
18:45 – Double Blind
19:30 – KASIA SKIBA i JA
20:15 – Petrykora
21:00 – ExoMooN

Wyłonienia zwycięzców dokona Jury w składzie:
Tomasz Kasprzyk – muzyk, kompozytor, producent muzyczny, inżynier dźwięku i multiinstrumentalista, a także dziennikarz radiowy (Radio ZET, Antyradio) i telewizyjny
Jarosław Toifl – producent muzyczny i realizator dźwięku MAQ Records
Małgorzata Król – Dyrektorka Miejskiego Centrum Kultury w Tychach

Ogłoszenie zwycięzcy „Nagrody Jury” (nagranie teledysku oraz kwalifikacja do Przeglądu Ogólnopolskiego Konkursu „Rock na Plaży”) nastąpi w dniu koncertu finałowego do 60 minut od zakończenia występu ostatniego zespołu muzycznego. Drugim laureatem zostanie zespół muzyczny, który otrzyma największą liczbę głosów publiczności tzw. „Nagrodę Publiczności”.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach