koncert

XXXI Tyskie Wieczory Kolędowe
„Kolędowo”
Magda Steczkowska - wokal, Adam Niedzielin - multiinstrumentalista
Zapraszamy na wyjątkowy, świąteczny program artystyczny przygotowany przez Magdę Steczkowską z towarzyszeniem multiinstrumentalisty – Adama Niedzielina. Usłyszymy najpiękniejsze kolędy w klimatycznych aranżacjach.

Drugi festiwalowy koncert to wyjątkowy recital Magdy Steczkowskiej, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze, polskie kolędy i pastorałki, m.in. takie jak „W żłobie leży”, „Oj maluśki, maluśki”, „Mizerna cicha” oraz inne, jakie znajdują się w albumie z 2017 r. zatytułowanym “Kolędy i pastorałki”. Wokalistce towarzyszyć będzie Adam Niedzielin – polski pianista, kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista.

Magda Steczkowska podczas recitalu tworzy niezapomnianą, świąteczną atmosferę oraz zaprosi wszystkich słuchaczy do wspólnego śpiewania.

Magda Steczkowska – wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 5 solowych płyty. W grudniu 2021 r. ukazał się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.
Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, mogliśmy ją oglądać również w programie „Aplauz, Aplauz!” i „Przygarnij mnie” oraz „Ameryka Ekspress” w którym wystąpiła razem z mężem. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty zespołu Brathanki) oraz mama trzech córek: Zosi, Michalinki i Antoninki. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię.

UWAGA:
Bardzo chcemy, aby podczas koncertu wszyscy czuli się bezpiecznie, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych powyżej obowiązującego limitu 30% miejsc po dobrowolnym okazaniu dokumentu potwierdzającego szczepienie. Dziękujemy i do zobaczenia!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach