spektakl

Gościnnie
Elżbieta Jodłowska
„Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał”
reż. Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska
„Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał” to prawdziwa terapia śmiechem, kojąca i skuteczna. Pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek. Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela oraz zaradna Pani domu Zosia, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej nowo otwartym pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!
Ponad 2000 przedstawień „Klimakterium… i już” w ciągu 8 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki wyklęte wstały z poniżenia i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części. Udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Usłyszymy zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, zobaczymy złożone choreograficzne układy i tą niepowtarzalną energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Obsada (występują zamiennie):
Pamela: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska, Dorota Nowakowska
Malina: Ewa Cichocka, Joanna Jeżewska, Katarzyna Kozak, Renata Zarębska
Zosia: Elżbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha
Angela: Małgorzata Gadecka, Ewa Złotowska, Dorota Wierzbicka-Matarrelli

Reżyseria: Krzysztof Jaślaw, Elżbieta Jodłowska
Choreografia: Jakub Lewandowski
Kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki
Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk
Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka
Produkcja: Tomasz Heller, www.klimaty.art.pl

Więcej informacji, zdjęcia i filmy na stronie internetowej: http://www.klimakterium2.art.pl
tel. 515 922 426, e-mail: rezerwuj@op.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

OPUS ART Agnieszka Rutkowska