koncert

XXXII Tyskie Wieczory Kolędowe
Janusz Radek. Dziękuję za miłość
Janusz Radek to niekwestionowany król liryki, nie tylko krakowskiej, a także mistrz charakterystycznych i wyjątkowych interpretacji. To także miłośnik sportu, pieszych wędrówek, niepraktykujący historyk i aktywny mąż i tata.

Janusz Radek od 30 lat obecny na scenie, na której nie tylko muzyką i unikalnym głosem, ale także inteligentnym dialogiem i pełnym dystansu żartem tworzy wyjątkową i pełną emocji atmosferę.  Wydał 9 płyt z czego 3 pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki. Był wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne. Dzięki muzycznej różnorodności, Januszowi za każdym razem udaje się poruszyć widzów znużonych banałem, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w muzyce szukają wyjątkowych emocji i oryginalności.

10 stycznia Janusz Radek ze swoim zespołem zagra z zespołem koncert świąteczny. Poza ulubionymi przez publiczność utworami Artysty („Dziękuję za miłość”, „Kiedy u-kochanie”, „Żałuję każdego dnia bez Ciebie”) w programie znajdą się także kolędy. Ostateczny program koncertu jak zwykle jednak powstanie w trakcie spotkania Janusza z tyską publicznością. Na pewno będzie to koncert pełen niespodzianek, wspomnień, komentarzy, rozmów i współodczuwania.

Janusz Radek wystąpi z zespołem:
Adam Drzewiecki – instrumenty klawiszowe
Jacek Fedkowicz – gitara basowa
Jacek Długosz – gitara
Wojciech Fedkowicz – perkusja

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach