spotkanie

Jak to się robi w czeskiej lidze?
Spotkanie z Bartoszem Ciurą i Filipem Komorskim
Kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu to rozmowa z czołowymi hokeistami GKS-u Tychy i reprezentacji Polski.

Od nowego sezonu czołowi hokeiści GKS-u Tychy i reprezentacji Polski Bartosz Ciura i Filip Komorski próbują swoich sił w silnej lidze czeskiej. Obaj gracze występują w HC Frýdek–Místek, który jest filialnym klubem mistrza Czech Oceláři Trzyniec. Czechy to hokejowa potęga, reprezentacja tego kraju (wliczając czasy Czechosłowacji) 12–krotnie była mistrzem świata. Podczas spotkania wieloletni ulubieńcy tyskich kibiców podzielą się swoimi wrażeniami z gry w czeskiej lidze, opowiedzą o swoich sportowych celach i z pewnością podyskutują o kondycji polskiego hokeja.

Obrońca Bartosz Ciura to wychowanek UKH Dębica, grał w GKS-ie Tychy w latach 2011–2013 i 2015–2021. Jest trzykrotnym mistrzem Polski, kapitanem reprezentacji Polski.

Napastnik Filip Komorski jest wychowankiem Legii Warszawa, w GKS-ie Tychy występował w latach 2015–2021. Jest trzykrotnym mistrzem Polski, reprezentantem kraju.

 

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

więcej infromacji: www.muzeum.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach