koncert

Illusion
support: Holyguns
Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Zapraszamy na jego jedyny klubowy koncert na Śląsku w tym roku.

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Początek historii Illusion datuje się na 1992 rok. Wówczas zespół stworzyli w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz Lipa Lipnicki, Jerzy Jerry Rutkowski oraz Paweł Herbasch. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku. Jeszcze w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. W takim właśnie składzie grupa funkcjonuje do dziś.

HOLYGUNS, mocno i dobrze rockujący zespół z południa Polski. Finalista Antyfestu Antyradia 2019. Singlami „Wolność” oraz „Każdego dnia”, podbijał listy przebojów m.in. Turbo Top w Antyradiu oraz wielu Polskich rozgłośni akademickich, Radio Aktywne Politechniki Warszawskiej, Akadera w Białymstoku, czy UWM FM – Olsztyńskiego Radia Akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Holyguns znany również z Supportów podczas m.in. tras koncertowych legend Polskiej sceny rockowej ILLUSION, Trasy 25 lecia i Anhedonia ILLUSION czy 15 lecia grupy LIPALI. Z grupą LIPALI wspólnie zespół odbył kilkadziesiąt koncertów na przestrzeni ostatnich lat. Holyguns występował również na scenie wspólnie z SIQ czy zespołem Luxtorpeda. W ostatnich trzech latach Holyguns gościł na scenach największych i legendarnych, Polskich klubów muzycznych w Polsce, gdzie zagrał kilkadziesiąt koncertów. M.in. Klubie Stodoła, Proxima w Warszawie, Forty Kleparz, Zaścianek w Krakowie, Zaklęte Rewiry we Wrocławiu, Mega Club Katowice, Wiatrak w Zabrzu, Rudeboy, Miasto w Bielsku-Białej i wielu innych. Jednak Holyguns to przede wszystkim grupa starych, dojrzałych, choć duchem ciągle młodych przyjaciół. Przepełnieni pozytywną energią, rock n roll’a i życiową wrażliwością, po przez życiowe doświadczenia. Wszystko to uformowało w nas dojrzałość, czego wynikiem jest przekaz jaki Holyguns za sobą niesie. Właśnie taka jest formuła Holyguns – dojrzała, energetyczna, pełna emocji, rock ‘n rolla ze sporą dawką pozytywnych wibracji.

Bilety na koncert dostępne TUTAJ.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Underground Pub