koncert

Hamulec // Punched Orange // Plaster Cast
Jeśli chcesz zedrzeć sobie gardło, stracić 69% słuchu i potargać swoje ulubione koszulki, to miejsce właśnie dla Ciebie! Hamulec, Punched Orange oraz Plaster Cast zapraszają do Tychów, gdzie na pewno możemy obiecać szum w uszach.

Hamulec:

Jesteśmy grupą czterech nieokrzesanych chłopaków z okolic Katowic, grającą thrash punk. Inspirujemy się brzmieniem takich zespołów jak Metallica, Slayer, Dezerter iAcid Drinkers. Gramy muzykę taką jakiej nam brakuje: szybką, głośną i z uderzeniem! Mamy już za sobą kilkadziesiąt gigów, a każdy z nich przyciągał ludzi ciekawych mocnej energii. Największy pokaz daliśmy na Męskim Graniu 2021 w Krakowie, gdzie zebraliśmy duży tłum ludzi głodnych i ciekawych mocnych brzmień. W lutym tego roku wydaliśmy własnymi siłami swój debiutancki album pt. „Na Gapę” i zagraliśmy 11 koncertów, zorganizowanych samodzielnie na trasie o takim samym tytule. Mogą polecić nas tacy profesjonaliści jak zespół 4 szmery, Alcoholica, Kashell, Moskwa i Zenek Kupatasa, jak i antyprofesjonaliści z zespołu Lej mi Pół. Naszą ambicją jest dotrzeć do jak największej ilości słuchaczy i przekazać im ogień, który w nas drzemie!

Punched Orange:

Jesteśmy młodym zespołem ze Śląska grającym hard rock, chwilami zahaczając o metal oraz punk. Potrafimy porwać tłumy, jesteśmy dużą dawką pozytywnej energii zarówno na scenie jak i poza nią. Zespół istnieje od 2015 roku, jednak obecny skład uformował się na początku 2019.
W swoim „muzycznym portfolio” możemy się pochwalić między innymi supportem na części Europejskiej trasy zespołu Dog Eat Dog, wyróżnieniem spośród finałowej piątki w konkursie Antyradia „Antyfest”, czy występem w Bieszczadach na „Zew się Budzi” Festiwal. W maju 2021 wydaliśmy debiutancki krążek pod tytułem „ON/OFF”. Album to mix hard rocka z domieszką alternatywy i punku. Obecnie wydajemy nowe single, promujące nasz drugi krążek, który ukaże się w 2023 roku. Aktualnie na wszystkich platformach dostępne są 3 single: „Superbia” „Paranoia” oraz „Control”.

Plaster Cast:
Zespół gra groove metal, grunge, southern. Towarzyszom im dzwięki o zdecydowanie niskich strojach. Band utworzony został w 2017 roku. Od 2019 roku działa w pełnym składzie na scenie rockowo-metalowej górnego śląska. Na koncie demo „Plaster Cast. Anzelmo boł z bytomia”.

Patroni trasy:
Strefa Music Art
Muzyczny Zwierz

GALERIA


ORGANIZATOR:

Strefa Music Art