spektakl

„Grodzieńska”
reż. Piotr Adamczyk
Czy świat się zmienia? A czy ludzie się zmieniają? Przekonacie się podczas spektaklu „Grodzieńska”.

Zapraszamy na spektakl pt. „Grodzieńska” w wykonaniu Zespołu Teatralnego DoRo działającym przu Klubie Urbanowice w reżyserii Piotra Adamczyka.
Świat się zmienia? A czy ludzie zmieniają się?
Lata 60-te ubiegłego wieku i rzeczywistość głębokiej komuny według Stefanii Grodzieńskiej. Czy to może zainteresować współczesnego widza?
W trakcie spektaklu „Grodzieńska” stopniowo zaczynamy rozumieć, że tutaj nie chodzi o nostalgiczny powrót do słusznie minionego okresu, a o przyjrzenie się samym sobie i naszym czasom.
Z przerażeniem i rozbawieniem dostrzegamy, że Ci śmieszni mieszczanie – żony, mężowie, matki, dzieci, lekarze, handlarze sprzed 60-ciu laty, to nadal możemy być my…

Spektakl przeznaczony dla widza dorosłego

Reżyseria: Piotr Adamczyk
Występuje: Zespół Teatralny DORO z Klubu Urbanowice MCK w Tychach w składzie:
Karina Gruchlik, Krystyna Kost, Edyta Pajda, Małgorzata Połubok, Marta Rdzanek, Aleksandra Szamota, Dorota Świtalska, Bogumiła Wieczorek.

Czas trwania spektaklu: 60 min

Obowiązują zapisy, które przyjmujemy od 1 grudnia:
tel. 726 261 375
urbanowice@mck.tychy.pl
Bardzo chcemy, aby podczas koncertu wszyscy czuli się bezpiecznie, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych powyżej obowiązującego limitu 30% miejsc po dobrowolnym okazaniu dokumentu potwierdzającego szczepienie. Dziękujemy i do zobaczenia!

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Urbanowice MCK