festyn

Budżet Obywatelski
Festyn osiedlowy – integracja mieszkańców osiedla A
Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym festynie osiedlowym, podczas którego, szczególnie na najmłodszych, będzie czekać wiele atrakcji.

Program:
godz. 17.00 – animacje i gry dla dzieci prowadzone przez Teatr Mattenia
godz. 18.00 – koncert muzyki dziecięcej w wykonaniu zespołu Spoko Loko
godz. 19.30 – koncert zespołu Backstage

Zespół Spoko Loko został założony we Wrocławiu w 2019 r. Powstało wtedy 10 piosenek i teledysków, z które pojawiły się na płycie „Tańce Połamańce”. Zespół koncertuje w całej Polsce śpiewając i tańcząc do takich dziecięcych hitów jak „Ciu ciu ła”, „Tańce Połamańce” czy „Ciała Kształt”! Stały skład zespołu to Karolina Szymańska i Kasia Zielińska, którym aktualnie w koncertach towarzyszą zamiennie Artur Leżoń i Mateusz Misztal.

Duet Backstage powstał w 2005 r. i jest z założenia coverbandem. Repertuar grupy to najbardziej znane, lubiane utwory z pogranicza popu i rocka w ciekawych, autorskich aranżacjach. Backstage tworzy dwóch muzyków: Grzegorz Stępień (gitara akustyczna, wokal) oraz Jay Nowakowski (gitara akustyczna, chórek).
Zespół ma w dorobku wydanych 6 płyt coverowych. W 2012 r. duet wziął udział w 3 edycji programu MUST BE THE MUSIC, gdzie dotarł do półfinału. Rok później wziął udział w VI edycji programu Mam Talent, po którym zyskał sobie wielu fanów, a występ został uznany w sieci za najlepszy w odcinku. Ponadto zespół był gościem programu „Dzień dobry TVN”.

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach