festiwal

FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY
FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY
wersja online
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży, podczas którego można zaprezentować umiejętności i programy artystyczne w dziedzinach: taniec, muzyka i teatr. Zgłoszenia do 10 maja!

Kolejna edycja Festiwalu odbywa się w czasie, gdy sytuacja epidemiczna nie pozwala na organizowanie wydarzeń na masową skalę. Dlatego podjęliśmy decyzję, że Festiwal Twórczości Dzieci i i Młodzieży w obecnym roku będzie miał formę online.

Czekamy na nagrania występów grup dziecięcych i młodzieżowych, które działają zarówno w Tychach, jak również w okolicznych placówkach oświatowych i domach kultury na terenie Mikołowa, Orzesza, Kobióra, Bierunia, Wyr, Bojszów, Woli, Łazisk, Lędzin, Gostyni, Międzyrzecza i Świerczyńca (szczegóły w Regulaminie).

Udział w Festiwalu jest bezpłatny, a na zgłoszenia czekamy do 10 maja. Posiedzenia jury zaplanowano na termin: 18-21 maja, natomiast podsumowanie na 27 maja. Jeżeli sytuacja pozwoli, podsumowanie odbędzie się stacjonarnie z udziałem przedstawicieli każdej grupy/zespołu. O formie podsumowania Organizator poinformuje w terminie późniejszym.

Karty zgłoszeń oraz Regulamin dostępne są na stronie Organizatora: https://mdk1.tychy.pl/festiwal-tworczosci-dzieci-i-mlodziezy/

GALERIA


ORGANIZATOR:

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków