spotkanie

E-Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK
Zapraszamy na Facebook Klubu Wilkowyje MCK na rodzinną prelekcję "Mikrowyprawy po Małopolsce i Śląsku" o których opowiedzą Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk

Zapraszamy na E-Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK!

W poniedziałkowy wieczór poznamy nowe miejsca i pomysły na “Mikrowyprawy po Małopolsce i Śląsku”, o których opowiedzą Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk.

“Wycieczki jednodniowe, które zrobiliśmy w ciągu ostatnich miesięcy to zarówno wyprawy rowerowe jak i wędrówki po górach.
Jeśli chcecie posłuchać o fantastycznej Dolinie Sztoły, turkusowej wodzie w Jaworznie, przepastnych czeluściach Jaskini Malinowskiej, fantazyjnych skałkach ukrytych w lasach, czy najpiękniejszych trasach rowerowych wśród malowniczych jezior, zapraszamy na slajdy.
Podpowiemy też gdzie szukać dzikiej przyrody w środku miasta. A co najważniejsze, zabierzemy Was w miejsca ciągle jeszcze mało znane i nie oblegane przez innych turystów.
Dzisiaj zabieramy Was na nasze ścieżki. Jutro mamy nadzieję wykreślicie własne szlaki po najbliższej okolicy.”

O nas:
Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk. Rodzina z Krakowa, której największą pasją są podróże. Marek – programista, Kasia – właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 30 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat opisując swoje podróże na blogu kasai.eu.

Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Wilkowyje MCK