Gra

Leśne zagadki. Bajtle na tropie
Dzień Dziecka pełen niespodzianek!
Przygodowa Gra Terenowa
W tym roku podczas obchodów Dnia Dziecka, które rozpoczną się już 30 maja, na najmłodszych czeka Przygodowa Gra Terenowa ,,Leśne zagadki. Bajtle na tropie".

W tym roku podczas obchodów Dnia Dziecka, które rozpoczną się już 30 maja, na najmłodszych czeka Przygodowa Gra Terenowa ,,Leśne zagadki. Bajtle na tropie”. Wydarzenie organizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach odbędzie się w Parku Północnym (popularne stawy przy 1 LO im. L. Kruczkowskiego, tuż obok Parku Miejskiego Solidarności i Placu pod Żyrafą). W godzinach 15.00–18.00. Chcesz odkryć sekrety tyskiego Parku Północnego? Grasować po zacienionych zielonych płucach miasta i świetnie się bawić? Jesteś gotowy, by zmierzyć się z zagadkami logicznymi i wykazać się sprawnością, fantastycznie spędzić czas i pokonywać kolejne wyzwania, które przygotowaliśmy dla nieustraszonych i ciekawych świata tyszan?

Zapisy:
Zarejestruj się na grę przez formularz dostępny pod adresem http://bit.ly/BajtleNaTropie

Jeżeli tego nie zrobisz, a przypadkiem będziesz w niedzielę w okolicy i postanowisz spontanicznie wziąć udział w zabawie – również zapraszamy. Nie zabraknie dla Ciebie miejsca!

Przebieg gry:
W dzień imprezy 30 maja od godziny 15.00 zgłoś się do BIURA STARTU GRY, które będzie się znajdować na trawniku przy tzw. Oświetlonej Ławce przy ul. Edukacji. Pobierz pakiet startowy, czyli mapę i kartę patrolową oraz dostarcz wcześniej uzupełnione dokumenty lub podpisz na miejscu niezbędne zgody, m.in. zgoda rodzica udziału dziecka w grze w przypadku osób niepełnoletnich. Po zarejestrowaniu się w Biurze Startu możesz wyruszyć wraz ze swoją drużyną ku przygodzie! Masz czas do 18.00. Możesz rozpocząć w dowolnej godzinie miedzy 15.00 a 17.00. Potrzebujesz mniej więcej spokojnej godzinki, aby dotrzeć do wszystkich miejsc i wykonać fantastyczne zadania. Udział w grze jest bezpłatny, a biorą w niej udział drużyny 2-4 osobowe składające się z samych dzieci (wtedy najmłodsze może mieć minimum 10 lat) lub dzieci z rodzicami.

Gra terenowa polega na odnalezieniu i dotarciu przez całą drużynę do wszystkich punktów zaznaczonych na otrzymanej mapie w regulaminowym czasie (do 18.00). Jest ich 12. Część z punktów będzie wymagało wykonania specjalnego zadania, na innych tylko „odbijesz” swoją obecność specjalnym „dziurkaczem”, tzw. perforatorem. Każda drużyna jest zwycięzcą, a wszystkie, które odnajdą minimum 80% punktów zaznaczonych na mapie, czeka miła niespodzianka na MECIE.

O godzinie 18.00 nastąpi zakończenie gry.

W trakcie trwania wydarzenia będą na Was czekać animatorzy, którzy dostarczą dużą ilość pozytywnej energii, a może nawet podpowiedzą, gdzie są ukryte punkty na mapie i poprowadzą do celu, oby tylko nie wyprowadziły w las!

Szczegóły dotyczące Przygodowej Gry Terenowej „Leśne zagadki. Bajtle na tropie” znajdziesz na: www.kultura.tychy.pl oraz na profilu FB Miejskiego Centrum Kultury w Tychach

Formularz rejestracyjny:
http://bit.ly/BajtleNaTropie
Kontakt: 32
438 20 61
Wstęp wolny. Udział w grze bezpłatny.

Zgoda na udział w wydarzeniu oraz Regulamin dostępny pod linkiem: http://tiny.pl/rbttf

GALERIA


ORGANIZATOR:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach