warsztaty

Daj mi gwiazdkę z nieba
Święta tuż tuż, więc w przerwie przygotowań będzie okazja, aby rodzinnie stworzyć dekoracyjne gwiazdy 3D. Dzięki nim w naszych domach zagości świąteczny duch.

Dekoracyjne gwiazdy 3D wykonamy z papieru przy użyciu bardzo prozaicznych… torebek śniadaniowych. Gotowe gwiazdy, zawieszone w oknach, sprawdzą się jako ozdoba domowego wnętrza. Tym samym wprowadzą w aurę zimowych i klimatycznych wieczorów.

Dodatkowo, uczestniczki i uczestnicy spotkania pogłębią swoją przestrzenną wyobraźnię i nauczą się jak wykorzystywać proste narzędzia, by w piękny i niebanalny sposób udekorować swój pokój.

To propozycja nie tylko dla najmłodszych – zapraszamy też rodziców i opiekunów, ponieważ doceniamy rodzinne i międzypokoleniowe więzi. Ważne: osoby niepełnoletnie zapraszamy w towarzystwie opiekuna.

Zachęcamy również grupy zorganizowane – można zamówić warsztaty w innym, wcześniej wspólnie ustalonym terminie (udział płatny: 150 zł od grupy, maksymalna liczba uczestniczek i uczestników to 30 osób).

koszt: 10 zł od osoby
uwaga! 
obowiązują przedpłaty na konto bankowe Muzeum Miejskiego w Tychach:
88 1240 1330 1111 0010 7496 4324 PEKAO S.A.
Muzeum Miejskie w Tychach
pl. Wolności 1
43–100 Tychy
W tytule przelewu prosimy wpisać: „warsztaty Daj mi gwiazdkę z nieba 7.12.2023 – imię i nazwisko uczestniczki lub uczestnika”
Potwierdzenie przelewu należy przesłać na podany powyżej adres e–mail.

fot. Gabriela Oleksy

GALERIA


ORGANIZATOR:

Muzeum Miejskie w Tychach