spektakl

Premiera spektaklu
„Chora z urojenia”
reż. Piotr Józef Adamczyk, Teatr DoRo
Zapraszamy na premierę spektaklu pt. „Chora z urojenia” w wykonaniu Zespołu Teatralnego DoRo.

Tak więc kolejna, siódma już, premiera najstarszego w Tychach Teatru „DoRo” z Klubu Urbanowice Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. I znowu Wielka Literatura, i znowu świetna komedia.
Tym razem „DoRo” na podstawie nieprzemijającej sztuki Moliera „Chory z urojenia” stworzył swoją interpretację pod tytułem „Chora z urojenia”, którą będzie można obejrzeć 31 maja 2023 roku w Sali Koła Gospodyń Wiejskich w Urbanowicach o 18. 00. Tego nie można przegapić!

Znakomity tekst Moliera w adaptacji i reżyserii nie mniej znakomitego Piotra Adamczyka, bajkowe kostiumy Małgorzaty Połubok oraz autorska muzyka Adama Klemińskiego, grana na żywo na klarnecie i saksofonie, gwarantują ucztę nie tylko teatralną, ale po prostu artystyczną. Jeżeli dodamy do tego, znane już z profesjonalizmu, aktorstwo członków Teatru „DoRo”: Małgorzaty Połubok, Marty Rdzanek, Kariny Gruchlik, Aleksandry Szamoty, Edyty Pajdy, Bogumiły Wieczorek, Magdaleny Imiełowskiej, Krystyny Kost, Doroty Świtalskiej, Adama Klemińskiego oraz Piotra Adamczyka – nikogo kochającego teatr i dobrą rozrywkę nie może zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu. Nareszcie dowiemy się co robić, aby wiecznie młodym, zdrowym i szczęśliwym być! W świecie, gdzie szczególną uwagę zwracamy na swoje zdrowie i bezpieczeństwo koniecznie trzeba wysłuchać głosu niekwestionowanego autorytetu – Moliera. Zapraszamy!

Zapisy:
tel. 726 261 375
urbanowice@mck.tychy.pl

GALERIA


ORGANIZATOR:

Klub Urbanowice MCK