koncert

Aukso Modern
Aukso x L.U.C.
Zapraszamy na kończący sezon artystyczny koncert, w trakcie którego z orkiestrą AUKSO wystąpi L.U.C. – polski raper, producent muzyczny i beatboxer.

Kryzys energetyczny? Dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na to, by podłączyć L.U.C.a do sieci? W czasie poobiedniej drzemki ogrzałby i oświetlił średniej wielkości miasto, a w stanie artystycznego wzmożenia – w który każdorazowo wprowadza się na scenie – zaopatrzyłby w prąd ze dwa województwa.

Łukasz Rostkowski jest artystą wszędobylskim i wielozadaniowym. Zaczynał w projekcie Kanał Audytywny, którego alternatywne spojrzenie na rap wykraczało daleko poza horyzont widoczny z osiedlowej ławki. Jako artysta solowy wypuszcza się daleko poza granice hip-hopu (a czasem muzyki w ogóle, inicjując happeningi i akcje społeczne). Współpracował m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Michałem Urbaniakiem, Marią Peszek, Urszulą Dudziak i Motion Trio. Stworzył Rebel Babel Ensemble, międzynarodowy big-band, kumulację orkiestr dętych, w której zagrało już kilka tysięcy muzyków z całej Europy. Tym razem zaprasza na zderzenie estetyki hiphopowej ze światem muzyki symfonicznej. Orkiestrze Aukso towarzyszyć będzie sekcja perkusyjna, skreczował będzie DJ Element, a gościnnie pojawi się Rahim.

GALERIA


ORGANIZATOR:

AUKSO - Orkiestra Kameralna Miasta Tychy