Stand up

Aleksandra Radomska: „Zrozumiesz jak dorośniesz”
Od lat podbija serca swoich obserwatorek online, a od 2021 roku robi to scenicznie na żywo. Debiutancka trasa standupowa okularnicy, która dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy na raz i porywa ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem.

Po wakacyjnej przerwie powraca z nowym, jeszcze lepszym programem i gwarantuje jeszcze więcej śmiechu i refleksji, które zostaną z każdym na dłużej. Program „Zrozumiesz jak dorośniesz”, to w sumie 8 tematycznych setów, opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie. Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości, nasączonych w absurdalnym i sarkastycznym poczuciu humoru Oli.

Masz dość prymitywnych żartów o seksie? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli? Nie możesz tego przegapić! Ola tworzony program z myślą o „babach”, które potrafią się z siebie śmiać, zatem i panowie będą ukontentowani i zrozumieją, jak mówi Radomska, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą.

 

GALERIA


ORGANIZATOR:

Underground Pub