
Szkoła Mohito zabierze Was w taneczną podróż do Ameryki Łacińskiej – będzie gorąco, rytmicznie i z ogromną dawką radości.
Do tańca zagra DJ Aga, która zadba o gorące brzmienia przez cały wieczór.
Razem ze Szkołą Tańca Mohito uczestnicy potańcówki odkryją świat bachaty – zmysłowego tańca, nazywanego tanecznym językiem XXI wieku. W programie – podstawy kroków, taneczne animacje i świetna zabawa dla każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie.
Szkoła Tańca Mohito to non-profitowe stowarzyszenie promujące tańce latino – salsę, bachatę, tango, a także kizombę i taniec użytkowy. Ich misją jest łączenie ludzi poprzez taniec – w parach i solo, w każdym wieku. Do grup początkujących można dołączyć przez cały rok – bez konieczności posiadania partnera.
Cykl Potańcówki na Paprach odbywać się będzie co dwa tygodnie (zawsze sobota). Czeka nas przygoda taneczna – pełna pasji, energii i różnorodnych rytmów, które porwą do tańca zarówno amatorów, jak i doświadczonych tancerzy. W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowy repertuar minilekcji – zatańczymy jazz w rytmie twista, przeniesiemy się na gorącą Kubę przy cha-chy, poczujemy zmysłowe argentyńskie tango, spróbujemy latynoskich rytmów i dynamicznego high heels dance. Nie zabraknie też niespodzianki: żywiołowego cheerleadingu, który doda imprezom pozytywnej, sportowej energii! To doskonała okazja, by spędzić aktywny wieczór na świeżym powietrzu, poznać nowe kroki i po prostu dobrze się bawić. Potańcówki na Paprach to muzyka, taniec, piękne widoki i świetna atmosfera – wszystko, co potrzebne do idealnego letniego relaksu. Gotowi na taneczną przygodę?
Pokaz i minilekcja tańca w godz. 19.30-20.00
Zabawa taneczna z DJ-em w godz. 20.00-21.30
OW Paprocany
wstęp wolny
Program:
21 czerwca
Jazz w rytmie twista – Akademia Tańca Move Arte
DJ Radla
5 lipca
Kubańska cha-cha – Szkoła Tańca Dance Don’t Wait
DJ Radla
19 lipca
High heels* – Studio Tańca i Ruchu Południowy Vibe
*wyjątkowo w obuwiu płaskim
DJ Radla
2 sierpnia
Tango argentyńskie – Przytulaśna Szkoła Tańca
DJ Radla
16 sierpnia
Latino – Szkoła Tańca Mohito
DJ Aga
30 sierpnia
Cheerleading – Studio Tańca StageART
DJ Radla
Nie przegap tego niezwykłego cyku wydarzeń! Spakuj dobry nastrój, zaproś bliskich i baw się razem z nami przy dźwiękach muzyki i tanecznych rytmach. Spotkajmy się nad jeziorem – potańcówki czekają!
Link do wydarzenia: