XL Festiwal Szantowy Port Pieśni Pracy 2024

Ahoj Tychy! Nadpływa Port Pieśni Pracy – tyski Festiwal Szantowy. Prezydent Miasta Tychy Maciej Gramatyka zaprasza wszystkich fanów morskiej żeglugi na 40. edycję Festiwalu, która w tym roku potrwa trzy dni i zagości w dwóch lokalizacjach.

Z wielką radością Miejskie Centrum Kultury w Tychach wraz z zespołem Perły i Łotry – gospodarzem wydarzenia, zapraszają do uczestniczenia w Festiwalu Szantowym Port Pieśni Pracy 2024, który potrwa od 23 do 25 sierpnia. Pierwszego dnia (piątek) widzimy się w Pubie pod Browarem, natomiast w sobotę i niedzielę na Dzikiej Plaży nad Jeziorem Paprocańskim w Tychach!

Przygotujcie się na niesamowitą atmosferę, pełną morskich opowieści i dźwięków, które porwą Wasze serca w dalekie rejsy. Czekają na Was występy znakomitych zespołów szantowych, niezapomniane koncerty, a także liczne atrakcje towarzyszące.
Niech te trzy dni będą okazją do spotkania się, wspólnego śpiewania i celebracji piękna muzyki szantowej. Zabierzcie ze sobą znajomych i rodzinę – im nas więcej, tym weselej!

Program:

23 sierpnia, godz. 19.00
Pub pod Browarem, ul. Katowicka 9
Perły i Łotry
Orkiestra Samanta
Banana Boat

24 sierpnia, godz. 14.30
Dzika Plaża, Paprocany
Aqua Marina – zwycięzcy Przeglądu Konkursowego w ramach festiwalu Port Pieśni Pracy 2024
W Stronę Portu
Kliper
Gumowe Szekle
Marta Śliwa
Trzecia Miłość
Banana Boat
Zejman i Garkumpel

25 sierpnia, godz. 14.30
Dzika Plaża, Paprocany
Zejman i Garkumpel
Orkiestra Samanta
North Cape
Własny Port
Flash Creep
Perły i Łotry
Glassgo
Mechanicy Shanty
All hands

Do zobaczenia na Festiwalu!

GALERIA


Share