IX Tyski Bank Kultury. Rozwiń swoje pasje i talenty z MCK Tychy!

Malujesz obrazy, tworzysz piękne fotografie, tańczysz, śpiewasz, a może w duszy grają Ci mocne brzmienia gitary elektrycznej? Tworzysz od dawna, a może zupełnie niedawno odkryłeś w sobie pasję do szeroko rozumianej sztuki, której owocem są dzieła artystyczne?

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza do udziału w IX edycji Tyskiego Banku Kultury, którego celem jest rozwój oferty artystycznej oraz zwiększenie uczestnictwa mieszkańców w życiu kulturalnym naszego miasta. Twórcy związani z Tychami będą mogli skorzystać ze wsparcia Miejskiego Centrum Kultury w realizacji swojego projektu, którego warunkiem jest premierowy charakter dzieła. W projekcie tym nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego to niepowtarzalna okazja, by spełnić swoje marzenia o wystawie, recitalu, występie.

Tworzysz coś wyjątkowego? Najwyższa pora, by się ujawnić!

Wnioski można składać podczas naboru trwającego od 1 do 24 marca br. Co istotne, zmianie uległa maksymalna wysokość przyznawanych środków. Dotychczas zwycięskie projekty mogły skorzystać z finansowania do kwoty 6000 złotych. W 2023 roku każdy zakwalifikowany projekt będzie mógł skorzystać z budżetu w wysokości 8500 złotych.

W każdej z poprzednich edycji organizatorzy zostali pozytywnie zaskoczeni pomysłowością i kreatywnością tyskich twórców. Wielokrotnie udowodnili oni, że obcować ze sztuką można na wiele sposobów, a każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy. Przy wyborze projektów szczególnie ceniona jest innowacyjność, świeżość, a także pasja autora. Kto wie, może w tym roku to właśnie Twój projekt zachwyci jury?

Do realizacji marzeń jeden krok!

Bez względu na to ile masz lat — nie zwlekaj i zrealizuj marzenia. Wystarczy, że prawidłowo wypełnisz formularz zgłoszeniowy, w którym przedstawisz swoją wizję.  Ze  wsparciem Miejskiego Centrum Kultury w Tychach ten pomysł, uda Ci się zrealizować. Zachęcamy również do konsultacji z pracownikami MCK przed złożeniem wniosku. Organizatorzy z chęcią odpowiedzą na nurtujące pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości. Odważ się zaprezentować swój talent szerokiej publice – czekamy na Twoje zgłoszenie!

W sprawach merytorycznych lub konsultacji prosimy o kontakt z koordynatorem TBK Mateuszem Poszwą: mateusz.poszwa@mck.tychy.pl, 32 438 20 62.

Regulamin TBK IX 2023
Załącznik nr 1 Wniosek na organizację projektu kulturalnego 2023
Załącznik nr 1 Wniosek na organizację projektu kulturalnego 2023 – edytowalny plik Word
Załącznik nr 2 Zgoda przedstawiciela 2023
Załącznik nr 3 Karta oceny formalnej 2023
Załącznik nr 4 Karta oceny merytorycznej 2023

GALERIA


Share