Wyniki konkursu „Tyskie Inicjatywy Kulturalne” na rok 2023

Prezydent Miasta Tychy informuje, że w dniu 31 stycznia 2023 r. został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku, w zakresie: kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.

Celem Tyskich Inicjatyw Kulturalnych, jak co roku, jest wzbogacenie miejskiej oferty kulturalnej, zapewnienie mieszkańcom Tychów warunków do rozwijania własnych talentów i zainteresowań z obszaru kultury i sztuki oraz aktywizacja społeczności lokalnej w życie kulturalne miasta.
W ubiegłym roku wśród realizowanych w ramach TIK projektów znalazły się, między innymi warsztaty fotograficzne realizowane przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, VII Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon, czy cykl koncertów „Wielka klasyka w tyskich kościołach” organizowany przez Tyski Chór Mieszany Presto Cantabile.

Jakie wydarzenia będą organizowane w 2023 roku? Wyniku konkursu dostępne są na stronie mcktychy.bip.gov.pl. Można je również pobrać w wersji PDF: INFORMACJA NA BIP 2023.

Zwycięzcom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na realizacje zadań, o których na pewno będziemy informować na stronie kultura.tychy.pl, naszych social mediach, jak i w miesięczniku „Ramy Kultury”.

 

GALERIA


Share