Ruszają zapisy na cykliczne warsztaty dla mieszkańców osiedla A

Miejskie Centrum Kultury w Tychach i Rada Osiedla Anna zapraszają na aktywne, pełne zabawy i ciekawej nauki warsztaty dla mieszkańców na osiedlu A!

Od kwietnia ruszają zajęcia w sali parafialnej Kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Andersa 25 w Tychach.
Ekologiczne zajęcia, kreatywne tworzenie, zabawa różnymi sztukami artystycznymi to wtorkowa propozycja dla dzieci w wieku 6-12 lat. Godzinne zajęcia, które będą kolorowe, pełne pracy manualnej, po których zawsze dzieci zabiorą ze sobą do domu nie tylko nową wiedzę, ale samodzielnie stworzone pod okiem Mileny Maszewskiej z firmy Eko Przystanek dzieła.

Dla dzieci dedykowane są także czwartki. Podczas półtoragodzinnych zajęć podzielonych na dwie grupy (dla młodszych i starszych dzieci) będzie można nauczyć się konstruować i programować mniej lub bardziej zaawansowane roboty! To właśnie robotyka prowadzona przez tyską firmę AR Creative czeka na dzieci w czwartkowe popołudnia!

Nie zapomnieliśmy o osobach dorosłych . W ciągu dnia w poniedziałki i środy można wziąć udział w zajęciach rekreacyjnych, które umożliwią integrację, zdrowy ruch, pracę w grupie na świeżym powietrzu lub sali parafialnej. To propozycja dla młodszych i starszych osób, nastolatków i seniorów. Każdy, kto chce obudzić swoje ciało i umysł – zapraszamy! W poniedziałek zajęcia spokojniejsze, dla pragnących obudzić swoje uśpione ciało i poradzić sobie z małymi dolegliwościami, w środę dla wprawionych w aktywność uczestników, chętnych na pozytywne zmęczenie.

Rękodzieło towarzyszące interesującym okazjom, to możliwość, by uruchomić swój zmysł artystyczny, spędzić czas w grupie i stworzyć dla siebie lub kogoś bliskiego, a nawet całej rodziny piękne dzieło sztuki. Proste metody, piękne efekty, do których nie potrzeba talentu czy zmysłu artystycznego. Wystarczą chęci.

Plan zajęć:

Poniedziałki
10.00-11.00 (od 4 kwietnia) – zajęcia rekreacyjne (spokojne)
18.00-19.00 (od 4 kwietnia) – zajęcia rekreacyjne (spokojne)
Wtorki
17.00-18.00 (od 5 kwietnia) – zajęcia kreatywne (6-12 lat)
Środy
18.00-19.00 (od 6 kwietnia) – zajęcia rekreacyjne (intensywne)
Czwartki
16.00-17.30 (od 7 kwietnia) – robotyka (7-8 lat)
17.30-19.00 (od 7 kwietnia) – robotyka (9-14 lat)
Soboty
9.00-10.30  (od 9 kwietnia) – nordic walking

Zapisy na zajęcia pod nr tel. 32 438 20 61
oraz e-mail: mck@mck.tychy.pl
Pierwszeństwo dla mieszkańców osiedla A

Zajęcia bezpłatne
Liczba miejsc ograniczona

Prowadzący:
Milena Maszewska – Eko Przystanek
Agnieszka Rutkowska – AR Creative
Karolina Dudek-Gołaszewska – Rechafit

GALERIA


Share