II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach

Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza już po raz drugi do udziału w wyjątkowym wydarzeniu lokalnym, jakim jest Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego.

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada 2021 r. w godzinach od 15.00 do 18.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury Tęcza, przy al. Niepodległości 188 w Tychach. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, dla których taniec jest pasją, którzy tańczą amatorsko – zarówno pod okiem trenerów, jak również tych, którzy rozwijają swoje umiejętności samodzielnie.
Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego to doskonała okazja, aby zaprezentować się zarówno przed liczną publicznością, jak również poddać się ocenie profesjonalnego jury. Przede wszystkim, to jednak wyjątkowa przygoda i doskonała, wielopokoleniowa zabawa. Zapraszamy do udziału w Konkursie zarówno solistów, jak i tańczące duety oraz formacje taneczne bez ograniczeń wiekowych. W konkursie zatańczyć może zarówno przedszkolak, jak i młodzież szkolna, osoby dorosłe oraz wyjątkowi i roztańczeni seniorzy.
Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować się w swojej ulubionej technice tańca do wybranej przez siebie muzyki. Wszyscy zawodnicy zostaną wyróżnieni dyplomem uczestnictwa, a w każdej kategorii wyłoniony zostanie laureat poprzez głosowanie jury. Przyznana zostanie również nagroda publiczności.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca, zdrowej rywalizacji oraz dobrej zabawy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy w fundacji Internationaler Bund Polska – osobiście, mailowo lub korespondencyjnie do dnia 5 listopada 2021 r.

Regulamin Konkursu

Formularz_zgłoszeniowy

GALERIA


Share