Okno na kulturę

"Okno na kulturę" zmienia miejsce! Do 10 kwietnia w witrynie sklepowej na przeciwko sklepu Biedronka oglądać będziemy pracę wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Tychach.

Do 10 kwietnia “Oknie na kulturę” prezentować będziemy działalność Młodzieżowego Domu Kultury im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach. Witryna znajduje się obecnie w nowym miejscu – na przeciwko sklepu Biedronka.

Główna działalność placówki, czyli prowadzenie bezpłatnych zajęć plastycznych, tanecznych, teatralnych i muzycznych – została przedstawiona na zdjęciach. Ponadto znaleźć tu można prace plastyczne wykonane w różnych technikach: malarstwo, rysunek, ceramikę, maski wykonane z masy papierowej, elementy scenografii teatralnej, a nawet malowane krzesło, w ramach akcji “nadajemy nowe życie”. Wszystkie te elementy wykonane zostały podczas zajęć rozwijających zainteresowania i pasje artystyczne. Na przestrzeni całego roku działalność MDK 1 nie ogranicza się wyłącznie do zajęć. Ważną częścią działań jest organizacja konkursów, wydarzeń kulturalnych, festiwali, premier spektakli teatralnych itp. Wychowankowie mają szerokie możliwości udziału we wszelkich działaniach. Kadrę stanowi wykwalifikowane grono nauczycieli – pasjonatów.

Bieżącą działalność MDK 1 można śledzić na stronie internetowej: mdk1.tychy.pl oraz profilu na Facebook`u. Jeżeli masz ochotę dołączyć na zajęcia do MDK 1 lub zapisać swoje dziecko – rekrutacja na bezpłatne zajęcia odbędzie się w terminie: 4.05-15.06. “Z nami rozwiniesz skrzydła” – ZAPRASZAMY!!!

GALERIA


Share