Przejdź na kulturę

Nowy Rok dla każdego jest momentem ważnym, a wręcz przełomowym. Tworzymy plany, stawiamy sobie cele - to samo dotyczy instytucji kultury działających w Tychach.

Ubiegły rok sprawił, że zupełnie zmienił się sposób myślenia o kulturze oraz o organizacji wydarzeń kulturalnych. Większość z nich przeniosła się do Internetu. Za jego pomocą staraliśmy się dotrzeć do Państwa z nowymi spektaklami, spotkaniami, koncertami, a nawet wystawami. Postanowiliśmy stworzyć nową, przyjazną przestrzeń, która stanowić będzie nie tylko źródło informacji o nadchodzących wydarzeniach, ale również da nam możliwość, aby w prosty i atrakcyjny sposób o nich informować.

Od dziś  na tej stronie znajdziecie Państwo komplet informacji dotyczących wydarzeń organizowanych przez wszystkie tyskie instytucje kultury, a także relacje z imprez czy ciekawych spotkań. W bardzo prosty sposób wyszukacie wydarzenia pod kątem rodzaju imprezy (koncerty wystawy, spektakle) lub do kogo jest przede wszystkim przeznaczona np. dla dzieci.

Jednym słowem – od Nowego Roku chcielibyśmy stać się Państwa przewodnikiem po kulturze i być wszędzie tam, gdzie Państwo nie mogliście być.

Równolegle z pracami nad nową witryną, wznowiliśmy cykl spotkań z twórcami, którzy wpływ na szeroko rozumianą kulturę w Tychach. Mowa tu o Mieście Całkiem Kulturalnym, którego celem jest przybliżenie sylwetek twórców, promotorów kultury.

Kultura.tychy.pl – tu rządzi kultura.

GALERIA


Share